Handige links
Agenda
26-5 
Heeren L training
31-5 
Intocht AvondVierdaa
31-5 
Heren Sevens wedstri
2-6 
Heeren L training
9-6 
Heeren L training
15-6 
Slotdag Jongste Jeug
22-6 
Familietoernooi 23/2
 
Hele agenda

Contact
MHC Muiderberg
Gerard Doulaan 2 a
1399 ET Muiderberg

Let op: sommige thuiswedstrijden van MHC Muiderberg worden bij MHC Weesp gespeeld!

0294-264999
Dames B (30+)

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Babette van der Duin Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 mei Larensche Mixed Hockey Club D30-3
15
13:15 14:00 uit route
2 jun Gooische Hockey Club D30-7
12:35 13:05 thuis Veld 1 ('t Kocherbos)
  LET OP: tijd gewijzigd (20/4) 
16 jun Almeerse HC D30-1
15
09:45 10:30 uit route
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden D30-4 15 38 12 2 1 70 14 0
2 Almere D30-1 15 36 11 3 1 38 20 0
3 Gooische D30-5 15 35 12 2 1 59 13 3
4 Zeewolde D30-1 15 30 10 0 5 52 23 0
5 Laren D30-3 15 21 7 0 8 16 24 0
6 Gooische D30-7 15 18 6 0 9 29 55 0
7 Baarn D30-2 15 14 4 2 9 16 39 0
8 Muiderberg D30-1 15 11 3 2 10 14 42 0
9 Naarden D30-6 15 6 2 0 13 18 57 0
10 Weesp D30-3 15 6 1 3 11 19 44 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Almere D30-1 Naarden D30-4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Laren D30-3 Naarden D30-6 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Muiderberg D30-1 Gooische D30-5 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-7 Baarn D30-2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D30-3 Zeewolde D30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Gooische D30-5 Weesp D30-3 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D30-1 Laren D30-3 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-4 Muiderberg D30-1 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Baarn D30-2 Almere D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-6 Gooische D30-7 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Almere D30-1 Naarden D30-6 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Muiderberg D30-1 Baarn D30-2 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-4 Gooische D30-5 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-7 Zeewolde D30-1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 28 SEPTEMBER 2023
.. Laren D30-3 Weesp D30-3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D30-1 Almere D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Weesp D30-3 Gooische D30-7 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-5 Laren D30-3 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-6 Muiderberg D30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Baarn D30-2 Naarden D30-4 (0-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Almere D30-1 Weesp D30-3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-4 Naarden D30-6 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Baarn D30-2 Gooische D30-5 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Muiderberg D30-1 Zeewolde D30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-7 Laren D30-3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Zeewolde D30-1 Naarden D30-4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D30-3 Muiderberg D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-6 Baarn D30-2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Laren D30-3 Almere D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-5 Gooische D30-7 (7-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Almere D30-1 Gooische D30-7 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Muiderberg D30-1 Laren D30-3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-4 Weesp D30-3 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-6 Gooische D30-5 (1-10)final Nog niet bevestigd.
.. Baarn D30-2 Zeewolde D30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Almere D30-1 Gooische D30-5 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D30-1 Naarden D30-6 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D30-3 Baarn D30-2 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Laren D30-3 Naarden D30-4 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-7 Muiderberg D30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Muiderberg D30-1 Almere D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Baarn D30-2 Laren D30-3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-4 Gooische D30-7 (10-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-5 Zeewolde D30-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-6 Weesp D30-3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 DECEMBER 2023
.. Naarden D30-4 Gooische D30-5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Naarden D30-4 Almere D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D30-1 Weesp D30-3 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Baarn D30-2 Gooische D30-7 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-6 Laren D30-3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-5 Muiderberg D30-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Almere D30-1 Baarn D30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Muiderberg D30-1 Naarden D30-4 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Weesp D30-3 Gooische D30-5 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-7 Naarden D30-6 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Laren D30-3 Zeewolde D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Zeewolde D30-1 Gooische D30-7 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-5 Naarden D30-4 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Weesp D30-3 Laren D30-3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Baarn D30-2 Muiderberg D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-6 Almere D30-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 4 APRIL 2024
.. Laren D30-3 Gooische D30-5 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Almere D30-1 Zeewolde D30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Muiderberg D30-1 Naarden D30-6 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-4 Baarn D30-2 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-7 Weesp D30-3 (5-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Weesp D30-3 Almere D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-6 Naarden D30-4 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Laren D30-3 Gooische D30-7 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-5 Baarn D30-2 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D30-1 Muiderberg D30-1 (7-2)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 17 APRIL 2024
.. Muiderberg D30-1 Weesp D30-3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Naarden D30-4 Zeewolde D30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Almere D30-1 Laren D30-3 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gooische D30-7 Gooische D30-5 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Baarn D30-2 Naarden D30-6 (2-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2024
  Zeewolde D30-1 Baarn D30-2 11:00 Sportpark Horsterweg
  Gooische D30-5 Naarden D30-6 11:40 Gooische Hockey Club
  Weesp D30-3 Naarden D30-4 12:45 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Laren D30-3 Muiderberg D30-1 14:00 Sportpark Eemnesserweg
  Gooische D30-7 Almere D30-1 16:55 Gooische Hockey Club
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Muiderberg D30-1 Gooische D30-7 13:05 Kocherbos, 't
  Gooische D30-5 Almere D30-1 14:00 Gooische Hockey Club
  Baarn D30-2 Weesp D30-3 14:00 Sportpark 'Ter Eem'
  Naarden D30-6 Zeewolde D30-1 14:45 Sportpark 'Naarden'
  Naarden D30-4 Laren D30-3 14:45 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 16 JUNI 2024
  Almere D30-1 Muiderberg D30-1 10:30 Sportpark 'Klein Brandt'
  Zeewolde D30-1 Gooische D30-5 11:00 Sportpark Horsterweg
  Gooische D30-7 Naarden D30-4 11:30 Gooische Hockey Club
  Weesp D30-3 Naarden D30-6 12:45 Sportpark ´s Gravelandseweg
  Laren D30-3 Baarn D30-2 13:00 Sportpark Eemnesserweg

Hoofdsponsor
Sponsoren
Uitslagen
Social Media