Handige links
Agenda
5-5 | Heeren L training |
12-5 | Heeren L training |
19-5 | Heeren L training |
22-5 | Muiderberg H45-1 - L |
26-5 | Heeren L training |
2-6 | Heeren L training |
9-6 | Heeren L training |
Hele agenda |
Contact
MHC Muiderberg Gerard Doulaan 2 a 1399 ET Muiderberg Let op: sommige thuiswedstrijden van MHC Muiderberg worden bij MHC Weesp gespeeld! 0294-264999 |
Dames B (30+)
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Babette van der Duin |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | Larensche Mixed Hockey Club D30-3 | 13:15 | 14:00 | uit | route | ||
2 jun | Gooische Hockey Club D30-7 | 12:35 | 13:05 | thuis | Veld 1 ('t Kocherbos) | ||
LET OP: tijd gewijzigd (20/4) | |||||||
16 jun | Almeerse HC D30-1 | uit | route | ||||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Naarden D30-4 | 15 | 38 | 12 | 2 | 1 | 70 | 14 | 0 |
2 | Almere D30-1 | 15 | 36 | 11 | 3 | 1 | 38 | 20 | 0 |
3 | Gooische D30-5 | 15 | 35 | 12 | 2 | 1 | 59 | 13 | 3 |
4 | Zeewolde D30-1 | 15 | 30 | 10 | 0 | 5 | 52 | 23 | 0 |
5 | Laren D30-3 | 15 | 21 | 7 | 0 | 8 | 16 | 24 | 0 |
6 | Gooische D30-7 | 15 | 18 | 6 | 0 | 9 | 29 | 55 | 0 |
7 | Baarn D30-2 | 15 | 14 | 4 | 2 | 9 | 16 | 39 | 0 |
8 | Muiderberg D30-1 | 15 | 11 | 3 | 2 | 10 | 14 | 42 | 0 |
9 | Naarden D30-6 | 15 | 6 | 2 | 0 | 13 | 18 | 57 | 0 |
10 | Weesp D30-3 | 15 | 6 | 1 | 3 | 11 | 19 | 44 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Almere D30-1 | Naarden D30-4 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Laren D30-3 | Naarden D30-6 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Muiderberg D30-1 | Gooische D30-5 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gooische D30-7 | Baarn D30-2 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Weesp D30-3 | Zeewolde D30-1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Gooische D30-5 | Weesp D30-3 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D30-1 | Laren D30-3 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-4 | Muiderberg D30-1 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Baarn D30-2 | Almere D30-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-6 | Gooische D30-7 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Almere D30-1 | Naarden D30-6 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Muiderberg D30-1 | Baarn D30-2 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-4 | Gooische D30-5 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gooische D30-7 | Zeewolde D30-1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DONDERDAG 28 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Laren D30-3 | Weesp D30-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D30-1 | Almere D30-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Weesp D30-3 | Gooische D30-7 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gooische D30-5 | Laren D30-3 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-6 | Muiderberg D30-1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Baarn D30-2 | Naarden D30-4 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Almere D30-1 | Weesp D30-3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-4 | Naarden D30-6 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Baarn D30-2 | Gooische D30-5 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Muiderberg D30-1 | Zeewolde D30-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gooische D30-7 | Laren D30-3 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Zeewolde D30-1 | Naarden D30-4 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Weesp D30-3 | Muiderberg D30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-6 | Baarn D30-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Laren D30-3 | Almere D30-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gooische D30-5 | Gooische D30-7 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Almere D30-1 | Gooische D30-7 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Muiderberg D30-1 | Laren D30-3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-4 | Weesp D30-3 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-6 | Gooische D30-5 | (1-10)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Baarn D30-2 | Zeewolde D30-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Almere D30-1 | Gooische D30-5 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D30-1 | Naarden D30-6 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Weesp D30-3 | Baarn D30-2 | (0-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Laren D30-3 | Naarden D30-4 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gooische D30-7 | Muiderberg D30-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Muiderberg D30-1 | Almere D30-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Baarn D30-2 | Laren D30-3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-4 | Gooische D30-7 | (10-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gooische D30-5 | Zeewolde D30-1 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-6 | Weesp D30-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 DECEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Naarden D30-4 | Gooische D30-5 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Naarden D30-4 | Almere D30-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D30-1 | Weesp D30-3 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Baarn D30-2 | Gooische D30-7 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-6 | Laren D30-3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gooische D30-5 | Muiderberg D30-1 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Almere D30-1 | Baarn D30-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Muiderberg D30-1 | Naarden D30-4 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Weesp D30-3 | Gooische D30-5 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gooische D30-7 | Naarden D30-6 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Laren D30-3 | Zeewolde D30-1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Zeewolde D30-1 | Gooische D30-7 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gooische D30-5 | Naarden D30-4 | (0-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Weesp D30-3 | Laren D30-3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Baarn D30-2 | Muiderberg D30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-6 | Almere D30-1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DONDERDAG 4 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Laren D30-3 | Gooische D30-5 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Almere D30-1 | Zeewolde D30-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Muiderberg D30-1 | Naarden D30-6 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-4 | Baarn D30-2 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gooische D30-7 | Weesp D30-3 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Weesp D30-3 | Almere D30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-6 | Naarden D30-4 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Laren D30-3 | Gooische D30-7 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gooische D30-5 | Baarn D30-2 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D30-1 | Muiderberg D30-1 | (7-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
WOENSDAG 17 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Muiderberg D30-1 | Weesp D30-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Naarden D30-4 | Zeewolde D30-1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Almere D30-1 | Laren D30-3 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gooische D30-7 | Gooische D30-5 | (1-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Baarn D30-2 | Naarden D30-6 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Zeewolde D30-1 | Baarn D30-2 | 11:00 | Sportpark Horsterweg | ||||||
Gooische D30-5 | Naarden D30-6 | 11:40 | Gooische Hockey Club | ||||||
Weesp D30-3 | Naarden D30-4 | 12:45 | Sportpark ´s Gravelandseweg | ||||||
Laren D30-3 | Muiderberg D30-1 | 14:00 | Sportpark Eemnesserweg | ||||||
Gooische D30-7 | Almere D30-1 | 16:55 | Gooische Hockey Club | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Muiderberg D30-1 | Gooische D30-7 | 13:05 | Kocherbos, 't | ||||||
Baarn D30-2 | Weesp D30-3 | 14:00 | Sportpark 'Ter Eem' | ||||||
Gooische D30-5 | Almere D30-1 | 14:40 | Gooische Hockey Club | ||||||
Naarden D30-4 | Laren D30-3 | 14:45 | Sportpark 'Naarden' | ||||||
Naarden D30-6 | Zeewolde D30-1 | 14:45 | Sportpark 'Naarden' | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Gooische D30-7 | Naarden D30-4 | 0:00 | Gooische Hockey Club | ||||||
Almere D30-1 | Muiderberg D30-1 | 0:00 | Sportpark 'Klein Brandt' | ||||||
Zeewolde D30-1 | Gooische D30-5 | 11:00 | Sportpark Horsterweg | ||||||
Weesp D30-3 | Naarden D30-6 | 12:45 | Sportpark ´s Gravelandseweg | ||||||
Laren D30-3 | Baarn D30-2 | 13:00 | Sportpark Eemnesserweg |
Hoofdsponsor
Sponsoren
Uitslagen
J6E1 | Gooische Hockey Club JO9-geel | 2-8 |
J8E1 | Larensche Mixed Hockey Club JO10-ROOD | 1-12 |
M3F1 | Hockey Club Naarden MO8-10 | 7-17 |
M3F2 | Hockeyclub SCHC MO8-Zwart | 15-13 |
M6E1 | Almeerse HC MO9-1 | 1-6 |
M6E2 | SC Muiden MO9-2 | 4-1 |
M8E1 | Huizer HC MO10-Groen | 4-3 |
MA1 | Loenense MHC MO18-2 | 2-0 |
Social Media