Handige links
Agenda
1-12 
JD1ZAAL veldtraining
3-12 
JD1ZAAL veldtraining
4-12 
MC1ZAAL veldtraining
4-12 
JD1 - Huizen JD1
8-12 
JD1ZAAL veldtraining
10-12 
JD1ZAAL veldtraining
15-12 
JD1ZAAL veldtraining
 
Hele agenda

Contact
MHC Muiderberg
Gerard Doulaan 2 a
1399 ET Muiderberg

Let op: sommige thuiswedstrijden van MHC Muiderberg worden bij MHC Weesp gespeeld!

0294-264999
MD1B ZAAL

Teamfoto


Teamondersteuning
Begeleider Fleur van Eeghen Email
Trainer Koen Bos Email
Coach Merel-Linde van den Elzen Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 25155 M.H.C. Weesp MD3
0
08:40 09:10 thuis Topsportcentrum Almere Poort
  Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 2 (Breedtehal)
 
12 dec 25388 Buitenhout MHC MD3
0
08:00 08:30 uit Topsportcentrum Almere Poort
  Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 2 (Breedtehal)
 
19 dec 22667 Hockey Club Naarden MD8
0
10:20 10:50 uit Weespersluis sporthal
  Weespersluis sporthal
Fort Diemerdamstraat 71
1384AH WEESP
hal: veld 1
 
19 dec 22204 M.H.C. Hoevelaken MD1
0
09:00 09:30 thuis Weespersluis sporthal
  Weespersluis sporthal
Fort Diemerdamstraat 71
1384AH WEESP
hal: veld 1
 
9 jan 26290 Buitenhout MHC MD3
0
09:40 10:10 thuis Engh, Sportboulevard D
  Engh, Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
 
9 jan 26764 MHC Soest MD6
0
09:00 09:30 uit Engh, Sportboulevard D
  Engh, Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
 
23 jan 23566 Hockey Club Naarden MD8
0
13:40 14:10 thuis Schaerweijde / Jan Wever Hal
  Schaerweijde / Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
 
23 jan 23817 Schaerweijde MD8
0
13:00 13:30 uit Schaerweijde / Jan Wever Hal
  Schaerweijde / Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
 
30 jan 29241 MHC Soest MD6
0
14:20 14:50 thuis Aetsveld
  Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: veld 1
 
30 jan 29014 Schaerweijde MD8
0
13:00 13:30 thuis Aetsveld
  Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: veld 1
 
6 feb 21309 M.H.C. Hoevelaken MD1
0
11:40 12:10 uit Aetsveld
  Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: veld 1
 
6 feb 20855 M.H.C. Weesp MD3
0
11:00 11:30 uit Aetsveld
  Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Buitenhout MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hoevelaken MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Muiderberg MD2mix 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Soest MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weesp MD3 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Schaerweijde MD8Soest MD6Weesp MD3Hoevelaken MD1Naarden MD8Buitenhout MD3Muiderberg MD2MIX
Schaerweijde MD8  
Soest MD6  
Weesp MD3  
Hoevelaken MD1  
Naarden MD8  
Buitenhout MD3  
Muiderberg MD2MIX  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
  Naarden MD8 Weesp MD3 9:30 Lunet, De
  Naarden MD8 Soest MD6 10:50 Lunet, De
  Soest MD6 Weesp MD3 10:10 Lunet, De
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Buitenhout MD3 Muiderberg MD2MIX 8:30 Topsportcentrum Almere Poort
  Hoevelaken MD1 Schaerweijde MD8 11:30 Slag, De
  Muiderberg MD2MIX Weesp MD3 9:10 Topsportcentrum Almere Poort
  Soest MD6 Schaerweijde MD8 12:10 Slag, De
  Soest MD6 Hoevelaken MD1 12:50 Slag, De
  Weesp MD3 Buitenhout MD3 9:50 Topsportcentrum Almere Poort
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Buitenhout MD3 Schaerweijde MD8 9:30 Topsportcentrum Almere Poort
  Buitenhout MD3 Weesp MD3 10:50 Topsportcentrum Almere Poort
  Hoevelaken MD1 Naarden MD8 10:10 Weespersluis sporthal
  Muiderberg MD2MIX Hoevelaken MD1 9:30 Weespersluis sporthal
  Naarden MD8 Muiderberg MD2MIX 10:50 Weespersluis sporthal
  Schaerweijde MD8 Weesp MD3 10:10 Topsportcentrum Almere Poort
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Buitenhout MD3 Soest MD6 10:50 Engh, Sportboulevard D
  Muiderberg MD2MIX Buitenhout MD3 10:10 Engh, Sportboulevard D
  Naarden MD8 Schaerweijde MD8 10:10 Aetsveld
  Soest MD6 Muiderberg MD2MIX 9:30 Engh, Sportboulevard D
  Weesp MD3 Schaerweijde MD8 9:30 Aetsveld
  Weesp MD3 Naarden MD8 10:50 Aetsveld
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Buitenhout MD3 Naarden MD8 10:10 Engh, Sportboulevard D
  Soest MD6 Naarden MD8 10:50 Engh, Sportboulevard D
  Soest MD6 Buitenhout MD3 9:30 Engh, Sportboulevard D
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Hoevelaken MD1 Weesp MD3 10:50 Slag, De
  Hoevelaken MD1 Soest MD6 9:30 Slag, De
  Muiderberg MD2MIX Naarden MD8 14:10 Schaerweijde / Jan Wever Hal
  Schaerweijde MD8 Naarden MD8 14:50 Schaerweijde / Jan Wever Hal
  Schaerweijde MD8 Muiderberg MD2MIX 13:30 Schaerweijde / Jan Wever Hal
  Weesp MD3 Soest MD6 10:10 Slag, De
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Hoevelaken MD1 Buitenhout MD3 10:10 HCNaarden FaaZaal
  Muiderberg MD2MIX Soest MD6 14:50 Aetsveld
  Muiderberg MD2MIX Schaerweijde MD8 13:30 Aetsveld
  Naarden MD8 Hoevelaken MD1 9:30 HCNaarden FaaZaal
  Naarden MD8 Buitenhout MD3 10:50 HCNaarden FaaZaal
  Schaerweijde MD8 Soest MD6 14:10 Aetsveld
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Hoevelaken MD1 Muiderberg MD2MIX 12:10 Aetsveld
  Weesp MD3 Muiderberg MD2MIX 11:30 Aetsveld
  Weesp MD3 Hoevelaken MD1 12:50 Aetsveld
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Buitenhout MD3 Hoevelaken MD1 10:10 Dijnselburg
  Schaerweijde MD8 Buitenhout MD3 9:30 Dijnselburg
  Schaerweijde MD8 Hoevelaken MD1 10:50 Dijnselburg

Hoofdsponsor
Sponsoren
Uitslagen
JD1 Gooische Hockey Club JD1 0-0
MA1 Loenense MHC MA4 3-2
MA2 SV Kampong Hockey MA5 0-3
MB1 HC Kromme Rijn MB1 1-6
Social Media